Obejrzyj zwiastun gry Dying Light 2 Stay Human stworzony wspólnie przez Platige Image i Techland. Zobacz, jak krzyżują się historie naszych bohaterów i jakie są tego konsekwencje.
Napisy końcowe
Client
- Techland
Director & Writer
- Tomasz Suwalski
Client
- Techland
Director & Writer
- Tomasz Suwalski
CG Supervisor
- Wojciech Idzi
Art. Director
- Jakub Jabłoński
Executive Producer
- Piotr Prokop
Technical Director
- Przemysław Patyk
CG Producer
- Robert Stasz
Head of Production
- Magdalena Machalica
Head of CG
- Bartłomiej Witulski
Production assistant
- Patrycja Romanowska
- Anna Zdrojewska
Department Manager
- Agnieszka Ptaszyńska
- Tomasz Wróbel
Team Producer
- Piotr Gochnio
- Adrianna Użycka
- Ariana Jeż
- Ewa Jaśniak
- Leksa Gornovitz
Team Coordinator
- Anna Stańczak
- Dominika Gwardyńska
- Justyna Bobrycka
- Maciej Potępa
- Maja Kuriata
- Marta Krasoń
Storyboard Artist
- Michał Murawski
Concept Artist
- Jakub Jabłoński
Lead Previs Artists
- Dominik Wawrzyniak
- Tristan Laville
Previs Artists
- Filip Gracki
- Guillaume Robert
- Joy Jourdan
- Laura Suisse
- Marta Wadecka
- Michał Kaleniecki
- Tamas Enyedi
- Zuzanna Suska
Lead Motion Capture TD
- Grzegorz Mazur
Junior Mocap TD
- Mateusz Mazur
Cast
- Maria Jóźwin
- Emilia Pietras
- Krzysztof Powałka
- Adaś Przybylski
Stunt Supervisors
- Maciej Kwiatkowski
- Kuba Kazikowski
Stunt Performers
- Michał Krzyżkowiak
- Lisa Amonte
- Joanna Czerniak
- Kuba Kazikowski
Steadicam
- Jacek Drofiak
Steadicam assistant
- Łukasz Patera
Motion Capture
- Bones
Lead Modeling Artist
- Sebastian Lautsch
Modeling Artists
- Agnieszka Strzęp
- Artur Owśnicki
- Łukasz Kamiński
- Maciej Hrynyszyn
- Magdalena Modzelewska
- Roman Trojanow
- Szymon Kaszuba
Set Dress Artists
- Paweł Adamajtis
- Maciej Sobolewski
- Mariusz Zastawny
- Miguel Fonseca
- Nauzet Naranjo Martin
- Oguzahan Kar
- Przemysław Sacharczuk
Groom Artists
- Bassem Shenouda
- Maciej Hrynyszyn
- Marcin Kłusek
- Mirosław Pączkowski
- Zsofia Nagy
Lead Character Shading
- Piotr Nowacki
- Filip Adamiak
- Łukasz Lesiak
- Piotr Orliński
- Sebastian Deredas
Lead Rigging TD
- Bartłomiej Przybylski
- Mateusz Matejczyk
- Olga Bienko
- Rafael Mamede Goncalves Vitoratti
- Robert Chrzanowski
Lead Character Simulation
- Bartosz Miraś
CFX Artists
- Jakub Tyszka
- Kacper Żuliński
- Marcin Kłusek
Lead Animator
- Błażej Andrzejewski
Animators
- Adam Zienowicz
- Franciszek Rzepka
- Krzysztof Faliński
Lead FX TD
- Michał Firek
FX TD
- Agata Cichosz
- Bartosz Miraś
- Jarosław Armata
- Klaudiusz Wesołowski
- Łukasz Sobisz
- Marcin Kłusek
- Michał Grądziel
- Michał Śledź
Lead Lighting Artist
- Przemysław Patyk
Lead Sequence Lighting Artist
- Mateusz Sroka
Lighting Artists
- Artur Woźniak
- Magdalena Cichocka
- Michał Pancerz
- Michał Witek
Lead DMP
- Maciej Biniek
DMP Artists
- Adam Trędowski
- Igor Firkowski
- Kamil Murzyn
- Waldemar Van Deurse
Lead Compositing Artist
- Łukasz Przybytek
Compositing Artists
- Adam Janeczek
- Adrian Bałtowski
- Dmytro Kolisnyk
- Mateusz Węglarz
Data Wranglers
- Ewelina Romejko
- Kamil Boryczko
- Mateusz Mazur
- Piotr Szczepaniak
- Rafał Lasyk
Textures
- Oguzhan Kar
- Sarkhan Hamidov
Sound Design
- Wojciech Chołaściński
Sound Producer
- Sabina Pająk-Maciaś
Grading
- Piotr Sasim
Online
- Piotr Popielawski
- Paweł Małkowski
Conforming
- Michał Własiuk
CTO
- Tomasz Kruszona
Tech Coordinator
- Ewa Mika
Lead Pipeline TD
- Jarosław Zawiśliński
Pipeline TD
- Łukasz Dąbała
- Witold Duraj
- Tomasz Kurga
- Mateusz Wójt
- Michał Rosiński
Lead Render Wrangler
- Rafał Wójcikowski
Render Wranglers
- Kamil Boryczko
- Mateusz Mazur
- Ewelina Romejko
- Rafał Lasyk
- Piotr Szczepaniak
Head of IT
- Piotr Getka
IT
- Marcin Maciejewski
- Łukasz Olewniczak
- Jakub Dąbrowski
- Damian Sobczyk
- Kamil Słupecki
DI Support
- Maciej Żak
- Kamil Steć
- Cezary Musiał
- Piotr Dudkiewicz
Translations
- Jan Szelągiewicz