Specjalista/Specjalistka ds. Kadr i Płac

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. Kadr i Płac, która wzmocni nasz zespół w codziennej pracy. Oczekujemy od Ciebie umiejętności komunikacji, empatii, a także chęci do ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Osoba ta odegra istotną rolę w kształtowaniu kultury firmy opartej na ludziach, którzy z pasją i odwagą podchodzą do swojej pracy. Jeżeli uważasz, że czas zostawić korporacyjny dress code, dołącz do nas!

ZADANIA DO REALIZACJI

– Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej.

– Naliczanie wynagrodzeń pracowników.

– Wspieranie zespołu w kompleksowej obsłudze pracowników i współpracowników (także cudzoziemców).

– Sporządzanie zestawień, raportów, a także rozliczeń z zakresu ZUS, PIT oraz PFRON.

– Udział w bieżących projektach, w tym również optymalizacja działań zespołu.

– Współpraca z innymi działami firmy.

KWALIFIKACJE & DOŚWIADCZENIE

– 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

– Wykształcenie kierunkowe lub kursy kadrowo-płacowe poparte odpowiednimi świadectwami.

– Znajomość programu Symfonia.

– Umiejętność pracy pod presją czasu i w zespole.

– Duża empatia, wyrozumiałość i cierpliwość.

– Język angielski na poziomie komunikatywnym.

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!

–  Jesteśmy liczną grupą kreującą nowe standardy tworzenia animacji, CG i VFX, chcemy być zawsze krok do przodu, dbając o najwyższą jakość wykonywanych projektów.

– Wykonujemy projekty dla największych firm na całym świecie (m.in.: Netflix, Ubisoft, SONY, CD PROJEKT RED, Burberry, HBO).

– Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

– Zielone tereny Fortu Mokotów pomagają nam w skupieniu się.

– O nasze zdrowie dba LuxMed (pakiet medyczny).

– Codziennie, na dobry początek dnia dla każdego pracownika serwujemy śniadanie.

– Mamy darmowy parking dla zmotoryzowanych, a do studia prowadzą ścieżki rowerowe dla tych, co preferują inne środki transportu.

– A gdybyś nie miał/a z kim zostawić swojego psa-przyjaciela, zabierz go ze sobą!

position

location

WARSZAWA/ FORT MOKOTÓW

department

OPERATIONS

time

PERMANENT