SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Platige Image poszukuje osoby na stanowisko Social Media Specialist, która pomoże wzmocnić wizerunek studia w Social Mediach. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, na co dzień mamy możliwość tworzyć różne projekty: od cinematików, animacji i cyfrowych efektów wizualnychpo oprawę eventów oraz reklamę. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mamy okazję rozwijać niesamowite produkcje.

W pracy stawiamy na ciągły rozwój i odkrywanie nowych obszarów. Cenimy również autentyczność, która jest źródłem naszej kreatywności. Jeżeli również reprezentujesz sobą te wartości, a świat Social Mediów nie ma przed Tobą tajemnic, to właśnie Ciebie szukamy!

ZADANIA DO REALIZACJI

– Zarządzenie Social Mediami Platige Image: Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter, Youtube.

– Przygotowanie spójnej komunikacji wizualnej marki w Social Media

– Copywriting, przygotowywanie materiałów graficznych we współpracyz grafikiem.

– Zarządzenie profilami firmy na platformach artystycznych tj. Artstation oraz Behance.

– Zarządzenie Social Mediami: Fundacji Ex Anima, Warsaw Animation Film Festival oraz wsparcie Social Mediów Platige Broadcast.

– Śledzenie i analiza danych z poszczególnych platform, miesięczne raportowanie działań Platige z zestawieniu z konkurencją.

– Prowadzenie kalendarza publikacji oraz planowanie firmowych postów.

– Umiejętność tworzenia targetowanych kampanii oraz analiza wyników.

KWALIFIKACJE & DOŚWIADCZENIE

– 3 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

– Język angielski na poziomie : C1/C2

– Znajomość branży i rynku w jakich porusza się Platige Image.

– Umiejętność tworzenia angażujących elementów oraz treści spójnych z wizerunkiem firmy w języku polskim oraz angielskim.

– Znajomość specyfiki komunikacji narzędzi Social Media oraz aktualnych trendów w tym zakresie.

– „Lekkie pióro” oraz zmysł copywriterski

– Zrozumienie jak budować markę i wizerunek w praktyce.

– Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie.

DODATKOWO PUNKTOWANE

– Wykształcenie wyższe na kierunkach z obszaru: marketing internetowy, dziennikarstwo, PR, nowe media.

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!

– Wyznaczamy nowe standardy w animacji, CG i VFX. Jesteśmy o krok do przodu, zawsze dbając o to, aby nasze projekty były realizowane z najwyższą jakością.

– Współpracujemy z jednymi z największych firm na świecie (Netflix, Ubisoft, CD PROJEKT RED, i wiele innych).

– Będziesz miał szansę pracować w prężnie rozwijającej się branży z najnowocześniejszymi technologiami.

– Cenimy autentyczność. To ona jest źródłem naszej kreatywności, energii i wyobraźni, i to ona sprawia, że nasza praca jest tak wyjątkowa.

– Będziesz mieć możliwość pracy hybrydowej w ramach dwóch lokalizacji ul. Cybernetyki oraz Fortu Mokotów/Warszawa/Polska.

– O nasze zdrowie dbamy dzięki prywatnej opiece medycznej, a kondycję fizyczną poprawiamy dzięki karcie Multisport.

– Na dobry początek dnia pracy serwujemy naszym pracownikom śniadanie.

– A do pracy możesz przyjść z czworonożnym przyjacielem!

Do aplikacji prosimy o dołączenie swojego portfolio/linków z przykładami wdrożenia strategii, contentu marketingowego, kampanii social mediowej lub/i zestawienie prowadzonych kont/profilu w social mediach.

position

location

WARSAW/FORT MOKOTÓW

department

MARKETING

time

PERMAMENT