SOCIAL MEDIA/MARKETING SPECIALIST

Platige Image to przede wszystkim ludzie, którzy na co dzień tworzą różne projekty: od cinematików, animacji i efektów specjalnych po oprawę eventów oraz reklamę. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mamy okazję współpracować ze znanymi i lubianymi markami z całego świata. Przyczyniliśmy się do powstania projektów dla takich brandów jak: Reserved (#CiaoKendall), Burberry („Close Your Eyes and Think of Christmas”), Jagermeister (#Dancers), czy Aston Martin (#V12Vantage), a w rodzimym kraju jesteśmy znani z przeniesienia Białowieskiego Parku Narodowego do CG (Kompania Piwowarska, #Żubr).

W pracy cenimy autentyczność, która jest źródłem naszej kreatywności. Stawiamy na ciągły rozwój i odkrywanie nowych obszarów. Jeżeli również cenisz te wartości, świat social mediów nie ma przed Tobą tajemnic i chciałabyś/chciałbyś rozwijać naszą strategię marketingową w świecie reklamy, to właśnie Ciebie szukamy!

ZADANIA DO REALIZACJI

– Opracowanie i opieka nad materiałami promocyjnymi tworzonymi na różne platformy i kanały, w tym publikacje dotyczące realizowanych projektów, czy wyróżnienia artystów.

– Ścisła współpraca z wewnętrznym działem Commercial. Sprawdź naszego reel’a:

– Wdrażanie strategii marketingowej na kanałach zewnętrznych oraz wewnątrz studia.

– Współpraca z zewnętrzną agencją PR.

KWALIFIKACJE & DOŚWIADCZENIE

– 3-letnie doświadczenie w pracy w wewnętrznym zespole marketingowym/PR-owym lub agencji.

– Znajomość specyfiki działania social mediów oraz aktualnych trendów w tym zakresie.

– Doświadczenie w budowaniu marki i wizerunku firmy.

– Komunikatywność oraz „lekkie pióro”.

– Język Angielski na poziomie minimum C1.

– Znajomość branży i rynku w jakich porusza się Platige.

DODATKOWO PUNKTOWANE

– Wykształcenie wyższe na kierunkach z obszaru: marketing internetowy, dziennikarstwo, PR, nowe media.

– Zainteresowania związane z branżą reklamową.

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!

– Wyznaczamy nowe standardy w animacji, CG i VFX. Jesteśmy o krok do przodu, zawsze dbając o to, aby nasze projekty były realizowane z najwyższą jakością.

– Współpracujemy z jednymi z największych firm na świecie (Netflix, Sony, HBO, T-Mobile, Carrefour, Samsung, Aston Martin i wiele innych).

– Będziesz miał/a szansę pracować w prężnie rozwijającej się branży z najnowocześniejszymi technologiami.

– Cenimy autentyczność. To ona jest źródłem naszej kreatywności, energii i wyobraźni, i to ona sprawia, że nasza praca jest tak wyjątkowa.

– Pracujemy hybrydowo. Nasze studio mieści się w dwóch lokalizacjach: na ul. Cybernetyki oraz w Forcie Mokotów/Warszawa/Polska.

– O nasze zdrowie dbamy dzięki prywatnej opiece medycznej, a kondycję fizyczną poprawiamy dzięki karcie Multisport.

Do aplikacji prosimy o dołączenie  swojego portfolio/linków z przykładami wdrożenia strategii, contentu marketingowego, czy kampanii social mediowej.

position

location

WARSAW/FORT MOKOTÓW

department

MARKETING

time

PERMAMENT