Researcher

Platige Image, studio post-produkcji tworzące animację i efekty specjalne, współpracujące z takimi firmami jak Netflix, HBO, Warner Bros, CD PROJEKT RED, czy SONY poszukuje Researchera do zespołu HR. Oczekujemy od Ciebie chęci poznania zagadnień związanych z pozyskaniem i rozwojem pracowników, a także elastyczności oraz pogody ducha w kontaktach z artystami, producentami i developerami. Jeżeli marzysz o poznaniu procesów produkcyjnych od kuchni, chciałbyś/abyś pozyskiwać ludzi o rzadko spotykanych umiejętnościach, i po prostu szukasz pracy w super zespole, to aplikuj do NAS!

ZADANIA DO REALIZACJI

– Poszukiwanie artystów zgodnie z wytycznymi.

– Aktywne budowanie i nadzór nad bazą kandydatów.

– Ścisła współpraca z Rekruterami i Hiring Managerami.

– Tworzenie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych na różnych portalach.

– Współpraca z działem Marketingu nad Employer Brandingiem.

– Wsparcie przy wdrożeniu programu stażowego, kontakt ze szkołami i studentami w Polsce i za granicą.

– Wsparcie w prowadzeniu wewnętrznych projektów HRowych, w tym np. research narzędzi, współpraca z zewnętrznymi dostawcami, czy uczestnictwo w eventach branżowych.

KWALIFIKACJE & DOŚWIADCZENIE

– Doświadczenie w pracy w zespole HRowym i/lub w branży rozrywkowej (game dev, produkcja filmowa, post-produkcja).

– Biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację wewnątrz studia oraz prowadzenie rozmów z zagranicznymi artystami.

– Znajomość języka rosyjskiego na poziomie min. komunikatywnym.

– Umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi, doskonała komunikacja oraz inicjatywa w działaniu.

– Zainteresowanie tematami CG/VFX, grami, produkcją filmową itp.

– Chęć podjęcia pracy na lata i rozwoju w zespole HR lub produkcji (istnieją różne możliwości ścieżki rozwoju po dołączeniu do organizacji).

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!

– Wyznaczamy nowe standardy w animacji, CG i VFX. Jesteśmy o krok do przodu, zawsze dbając o to, aby nasze projekty były realizowane z najwyższą jakością.

– Współpracujemy z jednymi z największych firm na świecie (Netflix, Ubisoft, Activision, SONY, Warner Brothers, CD PROJEKT RED, HBO i wiele innych).

– Będziesz mieć szansę pracować w prężnie rozwijającej się branży z najnowocześniejszymi technologiami.

– Cenimy autentyczność. To ona jest źródłem naszej kreatywności, energii i wyobraźni, i to ona sprawia, że nasza praca jest tak wyjątkowa.

– Nasze studio, położone jest w zielonej okolicy Fortu Mokotów/Warszawa/Polska i to Ty decydujesz, gdzie pracujesz :).

– O nasze zdrowie dbamy dzięki prywatnej opiece medycznej (Lux Med), a kondycję fizyczną poprawiamy dzięki karcie Multisport.

– Na dobry początek dnia serwujemy wszystkim w studio śniadanie.

– A do Platige możesz przyjść z psem-przyjacielem!

position

Researcher

location

WARSAW/FORT MOKOTÓW

department

HR

time

PERMANENT