Junior Render Wrangler

Platige Image poszukuje osoby na stanowisko Junior Render Wranglera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za monitorowanie i przydzielanie priorytetów na render farmie by urzeczywistniać projekty realizowanych na zlecenie największych firm na świecie. Jeśli jesteś osobą, która dużo myśli o tym, jak poprawić produktywność innych osób: to jest idealna praca dla Ciebie!

ZADANIA DO REALIZACJI

– Zarządzanie i kontrola pracy render farmy.

– Monitorowanie i przydzielanie priorytetów na render farmie.

– Przygotowywanie codziennych raportów dotyczących stanu farmy renderującej.

– Usuwanie podstawowych błędów występujących na render farmie.

– Współpraca z artystami CG, supervisorami i działami produkcyjnymi w celu utrzymania priorytetów i harmonogramów renderowania.

– Raportowanie do Lead Render Wranglera.

– Ścisła współpraca z zespołem technicznym w zakresie utrzymania i serwisu oprogramowania i sprzętu.

KWALIFIKACJE & DOŚWIADCZENIE

-Doświadczenie w zakresie ICT.

-Dobra umiejętność rozwiązywania problemów.

-Gotowość do pracy w weekendy i na zmiany nocne.

DODATKOWO PUNKTOWANE

-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

-Doświadczenie w pracy z Render Farm Managerem.

-Znajomość jednego z pakietów 3D (np. Maya, 3dsMax, Houdini).

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!

– Wyznaczamy nowe standardy w animacji, CG i VFX. Jesteśmy o krok do przodu, zawsze dbając o to, aby nasze projekty były realizowane z najwyższą jakością.

– Współpracujemy z jednymi z największych firm na świecie (Netflix, Ubisoft, Activision, SONY, Warner Brothers, CD PROJEKT RED, HBO i wiele innych).

– Będziesz miał szansę pracować w prężnie rozwijającej się branży z najnowocześniejszymi technologiami.

– Cenimy autentyczność. To ona jest źródłem naszej kreatywności, energii i wyobraźni, i to ona sprawia, że nasza praca jest tak wyjątkowa.

– Naszego studio, położone jest w zielonej okolicy Fortu Mokotów/Warszawa/Polska.

– O nasze zdrowie dbamy dzięki prywatnej opiece medycznej (Lux Med), a kondycję fizyczną poprawiamy dzięki karcie Multisport.

– Na dobry początek dnia pracy serwujemy naszym pracownikom śniadanie.

– A do pracy możesz przyjść z czworonożnym przyjacielem!

position

location

WARSAW/FORT MOKTÓW

department

TECH

time

PERMANENT