Office Assistant

PLATIGE IMAGE, studio produkcji, animacji, postprodukcji i efektów specjalnych, współpracujące z takimi firmami jak Netflix, HBO czy SONY oraz znanymi i lubianymi wydawcami gier wideo poszukuje wyróżniającej się, dynamicznej osoby, która będzie wspierać naszych pracowników w ich codziennej  pracy. Nie oczekujemy sztywnego dress codu – w końcu pracujemy w branży rozrywkowej. Zaaplikuj i rozpocznij swoją przygodę w wyjątkowym miejscu, wśród utalentowanych twórców.

 

OBOWIĄZKI I NASZE OCZEKIWANIA W KILKU SŁOWACH

Jako Office Assistant będziesz reprezentować naszą firmę – będziesz pierwszym kontaktem ze wszystkimi osobami odwiedzającymi nasze studio: kurierami, klientami, inwestorami i agencjami marketingowymi. Dlatego poszukujemy kogoś, kto lubi kontakt z ludźmi oraz posiada wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, pozwalające odnaleźć się w każdej sytuacji.

Praca w naszej branży to również gwarancja nieoczekiwanych zwrotów akcji – przydadzą Ci się duże pokłady energii oraz multitasking. Działamy w międzynarodowym środowisku. Nasi pracownicy pochodzą z różnych części świata, podobnie jak klienci, dlatego oprócz uśmiechu niezbędna będzie znajomości języka angielskiego.

Do Twoich obowiązków oprócz wspierania pracowników w pracach administracyjnych, należeć będzie również rezerwacja sal konferencyjnych przy użyciu naszego systemu oraz przygotowywanie i obsługa spotkań. Chcielibyśmy,  aby osoba na tym stanowisku identyfikowała się z naszą kulturą organizacyjną. Z tego powodu szukamy osoby, która stale stawia sobie nowe wyzwania oraz chciałaby rozwijać się w strukturach naszej firmy.

Jeśli szukasz pracy w ciekawym miejscu z ciekawymi ludźmi na pokładzie, to zapraszamy do naszego zespołu!

 

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!

– Jesteśmy liczną grupą kreującą nowe standardy tworzenia animacji, CG i VFX, chcemy być zawsze krok do przodu, dbając o najwyższą jakość wykonywanych projektów.

– Wykonujemy projekty dla największych firm na całym świecie (m.in.: Netflix, Ubisoft, Activision, SONY, Warner Brothers, CD PROJEKT RED, HBO i wiele innych).

– Będziesz miał szansę pracować w dynamicznie rozwijającej się branży z najnowocześniejszymi technologiami.

– Cenimy autentyczność. To ona jest źródłem naszej kreatywności, energii i wyobraźni, i to ona sprawia, że nasza praca jest tak wyjątkowa.

– Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/umowy zlecenie i wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

– O nasze zdrowie dba LuxMed (pakiet medyczny), zaś o kondycję fizyczną karta Multisport.

– Codziennie, na dobry początek dnia dla każdego pracownika serwujemy śniadanie.

– A gdybyś nie miał/a z kim zostawić swojego psa-przyjaciela, zabierz go ze sobą!

position

Office Assistant

location

WARSZAWA/CYBERNETYKI

department

OPERATIONS

time

PERMANENT