Office Assistant

PLATIGE IMAGE, studio produkcji, animacji, postprodukcji i efektów specjalnych, współpracujące z takimi firmami jak Netflix, HBO czy SONY oraz znanymi i lubianymi wydawcami gier wideo poszukuje wyróżniającej się, dynamicznej osoby, która będzie wspierać naszych pracowników w ich codziennej pracy. Nie oczekujemy sztywnego dress codu – w końcu pracujemy w branży rozrywkowej. Zaaplikuj i rozpocznij swoją przygodę w wyjątkowym miejscu, wśród utalentowanych twórców.

 

Do składania aplikacji, zachęcamy osoby w każdym wieku!

 

OBOWIĄZKI I NASZE OCZEKIWANIA W KILKU SŁOWACH
Jako Office Assistant będziesz reprezentować naszą firmę – będziesz pierwszym kontaktem ze wszystkimi osobami odwiedzającymi nasze studio: kurierami, klientami, inwestorami i agencjami marketingowymi. Dlatego poszukujemy kogoś, kto lubi kontakt z ludźmi oraz posiada wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, pozwalające odnaleźć się w każdej sytuacji.

 

Praca w naszej branży to również gwarancja nieoczekiwanych zwrotów akcji – przydadzą Ci się duże pokłady energii oraz multitasking. Działamy w międzynarodowym środowisku. Nasi pracownicy pochodzą z różnych części świata, podobnie jak klienci, dlatego oprócz uśmiechu niezbędna będzie znajomości języka angielskiego.

 

Do Twoich obowiązków oprócz wspierania pracowników w pracach administracyjnych, należeć będzie również rezerwacja sal konferencyjnych przy użyciu naszego systemu oraz przygotowywanie i obsługa spotkań. Chcielibyśmy, aby osoba na tym stanowisku identyfikowała się z naszą kulturą organizacyjną. Z tego powodu szukamy osoby, która stale stawia sobie nowe wyzwania oraz chciałaby rozwijać się w strukturach naszej firmy.

 

Praca odbywa się w trybie zmianowym, z przewagą godzin 12:00-20:00. Jest to praca stacjonarna w zielonym zakątku Fortu Mokotów na ul. Władysława Szpilmana 4 w Warszawie.

 

Jeśli szukasz pracy w ciekawym miejscu z ciekawymi ludźmi na pokładzie, to zapraszamy do naszego zespołu!

 

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!
– Jesteśmy liczną grupą kreującą nowe standardy tworzenia animacji, CG i VFX, chcemy być zawsze krok do przodu dbając o najwyższą jakość wykonywanych projektów.
– Wykonujemy projekty dla największych firm na całym świecie (m.in.: Netflix, Ubisoft, SONY, CD PROJEKT RED, Burberry, HBO).
– Cenimy autentyczność. To ona jest źródłem naszej kreatywności, energii i wyobraźni, i to ona sprawia, że nasza praca jest tak wyjątkowa.
– Posiadamy najnowocześniejsze technologie i systemy.
– O nasze zdrowie dba prywatna opieka medyczna Luxmed, a o dobrą kondycję karta MultiSport.
– Codziennie, na dobry początek dnia dla każdego pracownika serwujemy śniadanie.
– Posiadamy 3 w pełni wyposażone kuchnie, automaty z przekąskami, ogromny wybór herbat i kawę płynącą hektolitrami z naszych ekspresów
– Mamy darmowy parking dla zmotoryzowanych, a do studia prowadzą ścieżki rowerowe dla tych, co preferują inne środki transportu.
– Dodatkowo do pracy możesz przyjść z czworonożnym przyjacielem!

position

Office Assistant

location

WARSAW | ON-SITE | TIME ZONE: CET/CEST

department

ADMINISTRATION

time

PERMANENT