MARKETING SPECIALIST

Platige Image to przede wszystkim ludzie, którzy na co dzień tworzą różne projekty: od cinematików, animacji i efektów specjalnych po oprawę eventów oraz reklamę. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mamy okazję współpracować ze znanymi i lubianymi markami z całego świata. W pracy cenimy autentyczność, która jest źródłem naszej kreatywności. Stawiamy na ciągły rozwój i odkrywanie nowych obszarów. Jeżeli również cenisz te wartości, a świat marketingu nie ma przed Tobą tajemnic i chciałabyś/chciałbyś dalej rozwijać się w tym obszarze, to właśnie Ciebie szukamy!

ZADANIA DO REALIZACJI

–    Tworzenie i realizacja ogólnej strategii komunikacji wewnętrznej.

–    Opracowanie i produkcja skutecznych materiałów komunikacyjnych promowanych na różnych kanałach.

–    Przygotowywanie i redagowanie biuletynów wewnętrznych.

–    Prowadzenie kalendarza wydarzeń firmowych i współorganizacja wyjazdów biznesowych (na festiwale i eventy branżowe).

–    Wsparcie działu Marketingu w innych zadaniach.

KWALIFIKACJE & DOŚWIADCZENIE

–    3-letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

–    Doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju treści: posty w mediach społecznościowych, wewnętrzne e-maile, podcasty, scenariusze wideo, landing pages, scenariusze spotkań wewnętrznych, a także posiadacz lekkiego pióra

–    Język angielski na poziomie min. B2/C1

–    Doskonałe umiejętności planowania i organizacji.

–    Otwartość w komunikacji i umiejętność budowania długotrwałych relacji.

DODATKOWO PUNKTOWANE

–    Wykształcenie wyższe na kierunkach z obszaru: marketing internetowy, dziennikarstwo, PR, nowe media.

–    Doświadczenie związane z branżą post-produkcyjną, filmową, gamingową.

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!

–    Wyznaczamy nowe standardy w animacji, CG i VFX. Jesteśmy o krok do przodu, zawsze dbając o to, aby nasze projekty były realizowane z najwyższą jakością.

–    Współpracujemy z jednymi z największych firm na świecie (Netflix, Ubisoft, Activision, SONY, Warner Brothers, CD PROJEKT RED, HBO i wiele innych).

–    Będziesz miał szansę pracować w prężnie rozwijającej się branży z najnowocześniejszymi technologiami.

–    Pracujemy hybrybrydowo, a nasze studio położone jest w zielonej okolicy Fortu Mokotów/Warszawa/Polska.

–    O nasze zdrowie dbamy dzięki prywatnej opiece medycznej (Lux Med), a kondycję fizyczną poprawiamy dzięki karcie Multisport.

–    Na dobry początek dnia pracy serwujemy naszym pracownikom śniadanie.

–    A do pracy możesz przyjść z czworonożnym przyjacielem!

position

location

WARSAW/FORT MOKOTÓW

department

OPERATIONS

time

PERMAMENT