DEPARTMENT ASSISTANT

Platige Image poszukuje osoby na stanowisko Department Assistant, która będzie wspierać nasz dział Animacji w jego codziennej  pracy. Będziesz wspierał zespół utalentowanych artystów od strony logistyczno-administracyjnej i pomagał im w dostarczaniu wysokiej jakości kontentu. Nasze studio to przede wszystkim kreatywni ludzie, którzy na co dzień tworzą różnorodne, ciekawe projekty. Pracujemy dla jednych z największych klientów na świecie – od znanych twórców gier po ulubione marki. Jeśli czujesz, że idealnie odnajdziesz się w kreatywnym środowisku, a dodatkowo możesz pochwalić się świetną organizacją pracy, to właśnie Ciebie szukamy!

ZADANIA DO REALIZACJI

– Wsparcie comiesięcznego rozliczenia pracy grafików

– Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie wewnętrznym

– Przygotowywanie umów

– Monitorowanie procesu obiegu dokumentów

– Kontakt z Kadrami – monitorowanie ważności i poprawności umów

– Kontakt z Księgowością – monitorowanie płatności wynagrodzeń

– Organizacja podróży służbowych

– Przygotowywanie raportów i zestawień wspierających funkcjonowanie Działu

– Aktualizacja wewnętrznych baz danych

– Wsparcie administracyjne i techniczne Działu

KWALIFIKACJE & DOŚWIADCZENIE

– Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

– Język angielski na poziomie min. B2/C1.

– Doskonałe umiejętności koordynacyjne i organizacyjne.

– Umiejętność rozwiązywania codziennych problemów i efektywnej pracy w zespole.

– Otwartość w komunikacji i umiejętność budowania długotrwałych relacji.

DODATKOWO PUNKTOWANE

– Znajomość Shotguna.

– Znajomość narzędzi i ogólnych metodyk zarządzania projektami.

– Doświadczenie związane z branżą post-produkcyjną, filmową, gamingową.

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!

– Wyznaczamy nowe standardy w animacji, CG i VFX. Jesteśmy o krok do przodu, zawsze dbając o to, aby nasze projekty były realizowane z najwyższą jakością.

– Współpracujemy z jednymi z największych firm na świecie (Netflix, Ubisoft, Activision, SONY, Warner Brothers, CD PROJEKT RED, HBO i wiele innych).

– Będziesz miał szansę pracować w prężnie rozwijającej się branży z najnowocześniejszymi technologiami.

– Pracujemy hybrydowo, a nasze studio położone jest w zielonej okolicy Fortu Mokotów/Warszawa/Polska.

– O nasze zdrowie dbamy dzięki prywatnej opiece medycznej, a kondycję fizyczną poprawiamy dzięki karcie Multisport.

– Na dobry początek dnia pracy serwujemy naszym pracownikom śniadanie.

– A do pracy możesz przyjść z czworonożnym przyjacielem!

position

location

WARSAW/FORT MOKOTÓW

department

ANIMATION

time

PERMAMENT