Board Assistant

Platige Image, studio produkcji, animacji, post-produkcji i efektów specjalnych, współpracujące z takimi firmami jak Netflix, HBO czy SONY oraz znanymi i lubianymi wydawcami gier wideo (Ubisoft, Activision i wiele innych) poszukuje Asystenta/ki Zarządu. Osoba ta (jak Woody Harrelson w większości swoich produkcji) odegra istotną drugoplanową rolę między innymi w prowadzeniu reaserchu i dokumentacji związanej z relacjami inwestorskimi. Jeżeli Microsoft Office nie jest Ci obcy, a zamiast góry od garnituru na spotkaniach zdalnych wolisz założyć luźny T-shirt, aplikuj!

ZADANIA DO REALIZACJI

– Sporządzanie zestawień, raportów i analiz na potrzeby Zarządu.

– Przygotowywanie prezentacji dla Inwestorów.

– Prowadzenie korespondencji z Inwestorami, dostawcami i podwykonawcami.

– Research rynku.

– Wsparcie Biura Zarządu w działaniach operacyjnych.

– Współpraca z innymi działami firmy.

KWALIFIKACJE & DOŚWIADCZENIE

– Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów.

– Bardzo dobra znajomość Microsoft Office (w szczególności Excel i Power Point).

– Umiejętność analitycznego myślenia.

– Samodzielność, zdolność do ustalania właściwych priorytetów i terminowość.

– Wysokie umiejętności komunikacyjne.

– Język angielski na poziomie C1/C2.

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!

– Jesteśmy liczną grupą kreującą nowe standardy tworzenia animacji, CG i VFX, chcemy być zawsze krok do przodu dbając o najwyższą jakość wykonywanych projektów.

– Wykonujemy projekty dla największych firm na całym świecie (m.in.: Netflix, Ubisoft, Activision, SONY, CD PROJEKT RED, Burberry, HBO).

– Posiadamy najnowocześniejsze technologie i systemy.

– Na co dzień pracujemy zdalnie, a kto chętny, może również przyjechać do naszego studia, które mieści się na zielonych terenach Fortu Mokotów.

– O nasze zdrowie dba Lux Med.

– Codziennie, na dobry początek dnia dla każdego serwujemy śniadanie.

– Mamy darmowy parking dla zmotoryzowanych, a do studia prowadzą ścieżki rowerowe dla tych, co preferują inne środki transportu.

– A gdybyś nie miał/a z kim zostawić swojego psa-przyjaciela, zabierz go ze sobą!

position

location

WARSAW/FORT MOKOTÓW

department

OPERATIONS

time

PERMANENT